Koutek zdravého životního stylu

Co koutek nabízí?

Obesity News

Materiály

Materiály s tematickým zaměřením například začínáme hubnout, cvičíme s cukrovkou apod. zdarma. Archív všech vydaní:

Obesity NEWS

Bezplatný měsíčník přinášející články lékařů a specialistů v oblasti zdravého životního stylu. Poskytuje objektivní, čtivé informace a mnoho důležitých, zajímavých a aktuálních článků z řad odborníků. Noviny vycházejí jak v tištěné tak i elektronické podobě www.obesity-news.cz. V koutcích se můžete přihlásit k odběru těchto novin zdarma.

Zápisník jídelníčku a pohybové aktivity a tabulky energetických hodnot potravin

Prodejné brožury k orientaci v energetických hodnotách potravin a pomoc při efektivní redukci hmotnosti. Naučí vás poznat, co jíte, zapisovat si příjem kalorií a orientovat se v energetických hodnotách potravin. Pomohou vám dosáhnout tíženého cíle v redukčním úsilí. Nemáte ve vašem okolí Koutek zdravého životního stylu? Nyní máte možnost si objednat brožurky přímo v našem e-shopu.

Proč zapisovat?

Tabulky energetických hodnot potravinZápisník jídelníčku a pohybové aktivity

Chcete se zbavit nadbytečných kilogramů jednou pro vždy? Ale nevíte jak? Nesázejte na zázračné metody moderní doby nebo na drastické diety. Jak to již bývá, úspěch tkví v jednoduché maličkosti. Pravidelné zapisované energetického příjmu a výdeje vás navede na správnou cestu v redukčním úsilí.

Proto vám Koutky zdravého životního stylu nabízí brožury Zápisník jídelníčku a pohybové aktivity a Tabulky energetických hodnot potravin, které vás postupně provedou několika prvními týdny vašeho redukčního snažení a naučí vás zásadám zdravého životního stylu.

Proč zapisovat?

  • Uděláte si inventuru vašeho dosavadního stravování
  • Ujasníte si, proč chcete začít hubnout a jakou k tomu máte motivaci
  • Přesvědčíte se, kterých potravin jíte nadměrné množství
  • Zjistíte, v jakých situacích máte tendence k přejídání
  • Začnete přemýšlet o vhodnějších potravinách
  • Získáte zpětnou vazbu
  • Vaše vynaložená snaha na zápisky vám nedovolí při malém nezdaru vzdát hubnutí

Nemalým pomocníkem k zapisování, ale i v úsilí zredukovat svou hmotnost je brožurka Tabulky energetických hodnot potravin. Na několika stránkách naleznete potraviny seřazené do skupin spolu s jejich nutričními údaji. Tabulky vám pomohou orientovat se nejen v energetických hodnotách, ale i v ostatních složkách naší stravy.

Konzultace

Jednotlivé koutky realizují vlastní veřejné konzultace a volně přístupné akce. Budete mít jedinečnou možnost získat zajímavé poznatky a informace z řad lékárníků. Není na škodu naučit se rozlišovat mezi potravinovým doplňkem a lékem na hubnutí a dostat se k mnoha dalším cenným radám, užitečným odkazům a kontaktům. Průběžně vás budeme o pořádaných akcích a konzultacích informovat na facebooku. Více o konzultační činnosti naleznete na internetových stránkách lékáren, zdravotnických zařízeních a dalších odborných pracovištích.

Udělejte si na sebe čas a navštivte Koutek zdravého životního stylu, vaše tělo si to přece zaslouží! O novinkách vás budeme průběžně informovat.

Rekondiční centra

Chcete dělat něco pro své zdraví pod dohledem lékařů, výživových poradců a nutričních terapeutů? Seznamte se s rekondičními centry.
Více na www.vstj.cz.

Chci zřídit koutek

Chcete provozovat koutek zdravého životního stylu?
Vyplňte kontaktní formulář.

Obesity NEWS - noviny pro prevenci a léčbu obezity