Koutek zdravého životního stylu

Rekondiční centrum VŠTJ MEDICINA PRAHA, České Budějovice

Rekondiční centrum VŠTJ MEDICINA PRAHA, České Budějovice

Koutek zdravého životního stylu ale i řadu dalších aktivit nabízí VŠTJ Medicina Praha Vám představuje rekondiční centrum v Českých Budějovicích. V současné době Rekondiční centrum nabízí:

Lekce skupinového kondičního cvičení, při kterém máte možnost pořádně a přitom zdravě zapracovat na tělesných křivkách a fyzické kondici. Lektorky zdravotního tělocviku Vám poradí, jak zatočit s nějakým tím kilem navíc, jak poznat a mít rád své tělo, jak se o něj starat a hlavně – jak mít radost z pohybu a zdravého životního stylu. Můžete se těšit na tzv. low aerobik na fitbalech, dále využíváme prvky powerjógy či Pilates, k posilování jsou k dispozici krátké posilovací gumičky, Therabandy nebo overbally.

Kardiozóna a posilovna, kde máte k dispozici aerobní stroje jako například veslovací trenažér, běžecký pás resp. „chodítko“, několik rotopedů a „orbitreků“ a dále posilovací stroje všeho druhu.Během hodiny se Vám bude věnovat instruktorka, která vám například může pomoci sestavit orientační tréninkový plán .V případě, že máte zdravotní komplikace typu hypertenze, diabetes (neboli cukrovka) či jiné, je samozřejmostí pravidelné měření krevního tlaku, při indikaci lékařem i měření cukru.

Pokud váháte, zda je pro vás cvičení vhodné a chtěli byste si nechat poradit, od lékařky a nutriční terapeutka jsou vám k dispozici ve svých konzultačních hodinách. Více informací na www stránkách.


Adresa

Matice školské 1786/17
370 01 České Budějovice
GPS: 48°58'32.520

Web: http://www.vstj.cz/?rc=cb&pg=home

Kontaktní osoba

Mgr. Andrea Trajkova

Telefon: 777 715 635

E-mail: rcbudejovice@vstj.cz

Rekondiční centra

Chcete dělat něco pro své zdraví pod dohledem lékařů, výživových poradců a nutričních terapeutů? Seznamte se s rekondičními centry.
Více na www.vstj.cz.

Chci zřídit koutek

Chcete provozovat koutek zdravého životního stylu?
Vyplňte kontaktní formulář.

Obesity NEWS - noviny pro prevenci a léčbu obezity