Koutek zdravého životního stylu

Poradna

  • Chybí Vám tu odpověď na nějakou Vaši otázku? Můžete se zeptat zde.
        

Dobry den.Chcel bi som začit navštevovat vaše Rekondični Centrum.Nevim co je k tomu potřeba. Potřebuji k tomu doporučeni lekara?Jako je to hrazene?Hradi to pojištovna?Dekuji.

Dobrý den. Děkujeme o Váš zájem navštěvovat rekondiční centrum.

Doporučení lékaře nepotřebujete, můžete ihned přijít. Veškeré informace, které jsou potřeba k tomu, abyste mohl centrum navštěvovat jsou na www.vstj.cz

S přáním hezkého dne,

Natálie Koubková.

Léčím se 27 let s diabetem 2. typu. Nejdříve pouze dietou, potom léky. Na kontrolu do diabetologické poradny docházím v posledních 2 letech1x za čtvrtletí. Hodnoty cukru na lačno se pohybovaly okolo 6,7. Poslední pololetí 7,4. V prosinci jsem absolvoval chirurgický zásah. V rámci vyšetření stoupla hodnota na 13,4-13,7. Proto jsem musel nastoupit do nemocnice 4 dny před zákrokem. Léčba 3x denně inzilinem Apidra. Inzulin mně byl ponechán. Dávky 16-14-10. Ráno na lačno hodnoty 7,8 -9,4. Před snídaní dávka inzulinu. Po 3 -4 hodinách hodnota cukru pod 3/mol.. Lehká nevolnost - řešeno svačinou, v přírodě cukrem nebo Muesli tyčinkou. Tento stav pouze dopoledne. ! Během dne se nedaří i po aplikaci inzulinu dosahovat po jídle normální hodnoty hladiny cukru. Dále užívám prášky na vysoký tlak , cholesterol a deprese. V čem dělám chyby?

Hezký den,

bohužel to neumíme odpovědět. Zkuste zapisovat jídelníček a glykémie před a po jídle - ale rozhodně se poraďte se svým diabetologem. Pokud jste z Prahy nebo vám nedělá problém do Prahy přijet můžete navštívit konzultace, které jsou bezplatné - www.vstj.cz

s podzravem

Dr. Maoulek

        

Rekondiční centra

Chcete dělat něco pro své zdraví pod dohledem lékařů, výživových poradců a nutričních terapeutů? Seznamte se s rekondičními centry.
Více na www.vstj.cz.

Chci zřídit koutek

Chcete provozovat koutek zdravého životního stylu?
Vyplňte kontaktní formulář.

Obesity NEWS - noviny pro prevenci a léčbu obezity